Menu menu ikona

Účetnictví a daňové poradenství

Účetní a daňové
poradenství
Mzdové účetnictví Auditní služby Finanční a manažerské
poradenství

Kdo jsme

Profesionální tým mladých lidí.

Máme zkušenosti z velkých nadnárodních společností.

Jak to děláme

Online komunikace s minimální časovou náročností.

Používáme nejnovější technologie, které si sami upravujeme.

Proč zvolit nás

Na nic si nehrajeme.

Vždy kopeme za naše klienty.

Naše práce mluví za nás.

Krátce o společnosti

Jsme česká účetní a poradenská společnost a jsme součástí investiční skupiny Collateral.cz. Poskytujeme služby v oblasti finančního účetnictví, daňového poradenství, mzdového účetnictví a auditu. Naši klienti jsou převážně společnosti se sídlem v České republice nebo organizační složky zahraničních mateřských společností. Naše služby poskytujeme pro podnikatele, obchodní společnosti, spolky a sdružení.

Partneři

Naši dlouhodobí partneři.

Co o nás říkají naši klienti a partneři

Už několik let podnikám v oboru elektroinstalace v domech či bytech. V době kdy jsem se stával plátcem DPH jsem kontaktoval firmu Collateral Accounting s.r.o. a požádal je o pomoc. Spolupráci si nemohu vynachválit. Ušetřili mi spoustu času, práce a komunikace s úřady. Díky tomu se mohu věnovat věcem, které mě baví. V neposlední řadě oceňuji profesionální online komunikaci, která je nejen pohodlná, ale také šetří čas a papír. "nature friendly"

David Čech

podnikatel

Skupina Collateral je naším stabilním partnerem, na kterého se vždy můžeme s důvěrou obrátit. Collateral vyniká flexibilitou, spolehlivostí a důrazem na odbornost, což jsou vlastnosti, které v dnešní době nejsou samozřejmostí. Se skupinou Collateral jsme spolupracovali na mnoha projektech, které spojuje to hlavní - spokojený klient a profesionálně odvedená práce. Proto můžeme s klidným svědomím Collateral doporučit jako spolehlivého partnera v oblasti účetnictví, korporátního poradenství a financování.

Jan Kletenský

partner advokátní kanceláře BARTHELEMY & PARTNERS s.r.o.

S firmou Collateral jsme velmi spokojeni, jejich služby jsou profesionální, velice nám pomohly ušetřit čas i peníze. Zároveň chválíme jejich klientský servis a milé jednání, nic nebylo překážkou a vše se bez problémů vyřešilo. Mohu je tedy vřele doporučit.

Tomáš Herout

Hilda motors s.r.o

Kalendář

Důležité termíny na jednom místě
Nejaktuálnější
Podle měsíce
Podle typu daně
Daň z příjmu
DPH
Spotřební daň
Daň z nemovistosti
Silniční daň
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Není Vám ohledně termínů něco jasné?

Kontaktovat